Atrakcje Willi Czaruś

Willa Czaruś posiada plac zabaw dla najmłodszych tak aby nie mogli się u nas nudzić staramy się dbać również o naszych najmniejszych Gości 🙂 Mały basen z plastikowymi kulkami, kącik do rysowania, puzzle i gry planszowe dla dzieci, zabawki. Dla zapalonych rowerzystów którym nie chce się wieść na wakacje swoich rowerów posiadamy własne które można wypożyczyć za dodatkową opłatą 🙂

Posiadamy również stół do bilarda, piłkarzyki i stół do ping ponga.

 

stół do bilarda

 

Atrakcje Władysławowo

Wjeżdżając do Władysławowa od strony Trójmiasta, na horyzoncie rysuje się monumentalna budowla z wysoką strzelistą wieżą… to „Dom Rybaka” często mylony z kościołem.
Zbudowany w stylu socrealistycznym w połowie lat pięćdziesiątych miał być hotelem dla rybaków. Dla wczasowiczów często organizowane są Kliknij, aby zobaczyć powiększenie zdjęcia tu wystawy (np. wystawa rękodzieła kaszubskiego znakomitego rzeźbiarza Leona Golli).
Obecnie mieści się tu urząd miasta oraz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Warto o tym pamiętać gdyż pomoc stomatologa, czy innych lekarzy może się nam przydać (oby nie).

 

 

atr1
   

Dom Rybaka to najwyższy budynek we Kliknij, aby zobaczyć powiększenie zdjęcia Władysławowie. Przy dobrej widoczności można zobaczyć panoramę miasta, cały Półwysep Helski oraz latarnię morską w Rozewiu…Do dyspozycji mamy taras widokowy, który wznosi się na wysokość 45 metrów. Znajdziemy tam, prócz ładnych widoków również lornetki. Cena od osoby dorosłej to 3.50 zł, natomiast od dzieci powyżej czwartego roku życia oraz młodzieży 2.50 zł Kliknij, aby zobaczyć powiększenie zdjęcia
Dla miłośników wysokości oraz jeszcze lepszych widoków, udostępniono również „kulę” na wieży Domu Rybaka. Nie ma tam już gadżetów w postaci lornetek, ale widok rekompensuje nam tą małą niedogodność.

Kula wznosi się na wysokość 63 metrów i nie polecamy jej tym którzy mają lęk wysokości. Również jeśli mamy małe dzieci (nawet te 6-9 letnie) zastanówmy się 2 razy bo wrażenie wysokości jest wielokrotnie potęgowane faktem iż będziemy chodzić po wąskim, niejako zawieszonym w powietrzu, balkonie.
Również samo wejście na ten taras, jest dość uciążliwe dla mniejszych dzieci oraz osób które mają jakieś kłopoty z przestrzenią i wysokością. Te osoby Kliknij, aby zobaczyć powiększenie zdjęcia serdecznie zapraszamy do naszej „Mega Galerii” gdzie można dokładnie zobaczyć taras dolny, kulę jak i cały Dom Rybaka…
Cena takiego mrożącego niekiedy krew w żyłach przeżycia to 8 zł od osoby dorosłej oraz 5.50 zł od dzieci powyżej czwartego roku życia i młodzieży.

Źródło informacji: www.wladek.pl